Balkonų stiklinimas iš aliuminio

Mes išbandėme daugelį balkono stiklinimo sistemų ir išrinkome vieną ispanų inžinierių sukurtą sistemą "Provedal", kuri tiksliai tiko mūsų atšiauriam klimatui pagal savo technines charakteristikas, bei prieinamą kainą.

Naujoji rėminė balkonų stiklinimo sistema " Provedal C640 " pasižymi:

  •     Ilgu eksploataciniu laikotarpiu
  •     Minimalia priežiūra, t.y. aliuminio profilių nereikia dažyti
  •     Mažina triukšmą patalpoje iki 43db
  •     Aliminio profilis nereaguoja į temperatūrų svyravimus (-50 iki +50)
  •     Ekologiškas gaminys
  •     Guminės tarpinės, bei šepetėliai apsaugo nuo dulkių ir lietaus
  •     Ispaniška furnitūra patikima ir ilgaamžė

Balkonų stiklinimui yra naudojama šiuo metu pažangiausia architektūrinių profilių sistema "Provedal C640 ". Šios konstrukcijos yra skirtos senesnės statybos namų balkonų renovacijai ir naujai statomų namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stiklinimas šia aliuminio sistema yra šiuolaikiškas ir patogus, reikalaujantis tik minimalios priežiūros.

Sistema pasižymi didžiausiu sandarumu, tarp šiuo metu Lietuvoje siūlomų balkonų  ir terasų. Ji išlaiko balkone reikalingą temperatūrą, apsaugo patalpą nuo išorinių veiksnių: triukšmo, dulkių, lietaus ir sniego, bei leidžia išsaugoti aukštesnę temperatūrą žiemą. Įstiklinus balkoną buto temperatūra šaltuoju metų laiku yra 7-9 laipsniais aukštesnė, o triukšmas sumažėja  20-25%. 

Sistema yra ypač patraukli savo išvaizda ir funkcionalumu, yra praktiška ir patikima. Tai puikus kokybės ir kainos santykis.

Balkonų stiklinimas iš plastiko

Pagrindinė mūsų strategija siūlyti tik tai, kas geriausia, todėl siūlome plastikinius langus ir duris tik geriausių gamintojų iš bešvinio profilio GEALANSCHUCO arba DECCO.

DECCO 70 tai naujas produktas -  ekonominės klasės langai, kurie pasižymi išskirtiniu dizainu, aukšta kokybe, bei nedidele kaina.

Gaminant langus, duris bei įvairias konstrukcijas iš PVC naudojame pačias moderniausias technologijas ir įrengimus, atitinkančius firmos GEALAN reikalavimus. Profilio konstrukcija nulemia plastikinio lango technines savybes. Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos GEALAN profilių sistemos atitinka visus ne tik techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, bet ir estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius. Galime pasiūlyti įvairiausių formų ir spalvų langus bei duris, tinkančius kiekvienam architektūriniam projektui.

Tarp Lietuvos vartotojų langas „Schüco“, „Cava“ yra labai populiarūs. Jie yra ypač tvirti dėl platesnės varstomosios dalies profilio ir dėl to, kad turi papildomą išgaubtą profilio formą, kuri padidina profilio standumą. Be to, langas ypač šiltas, nes dėl profilio tvirtumo ir platumo langų „Cava“ šilumos ir garso izoliacijos savybės yra ypač geros.

Lango „Cava“ komponentai:

  • vokiška „Siegenia AUBI“ varstymo furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu ir turinti 3 papildomas mikroventiliacijos pozicijas;
  • 3 stiklų paketas su selektyviniais stiklais iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“, taip pat kitų žinomų firmų: „Pilkington“, „Interpane“.
Išsaugoti
Slapukų vartotojo nuostatos
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį. Jei atsisakysite slapukų naudojimo, ši svetainė gali neveikti taip, kaip tikėtasi.
Leisti visus slapukus
Atmesti visus
Funkciniai
Cloudflare
Sutinku
Nesutinku